Obsługa prawna dużej firmy

Obsługa prawna dużej firmy

Obecna sytuacja w świecie biznesu odznacza się dużą dynamiką. Ciągłe zmiany, chociażby w przepisach prawnych, rodzą przed firmami wciąż nowe wyzwania. Przed podjęciem każdej decyzji o ważnym znaczeniu gospodarczym dla Twojego przedsiębiorstwa, zasięgnij porady doświadczonego adwokata. Naprawdę warto – ustrzeżesz się dzięki temu licznych błędów i niepowodzeń.

Dlaczego warto

Wielu przedsiębiorców korzysta dziś z obsługi prawnej, świadczonej przez kancelarie radców prawnych. Szczególnie duże podmioty gospodarcze mają do czynienia z mnóstwem sytuacji wymagających pomocy specjalisty. Dla wielkiej firmy, która bezustannie napotyka problemy, związane np. z podatkami, prawem pracy, zamówieniami publicznymi, prawem gospodarczym czy karnoskarbowym, najlepszym i najbardziej opłacalnym rozwiązaniem jest zawarcie stałej umowy z kancelarią na obsługę prawną.

Profesjonalna obsługa prawna

Podpisując umowę z kancelarią adwokacką możesz liczyć na pomoc prawną m.in. zakresie:

  • przygotowania opinii prawnych, analiz podatkowych oraz prawnych,

  • wsparcia w negocjacjach i mediacjach,

  • windykacji należności,

  • tworzenia i rejestracji spółek,

  • obsługi organów wewnętrznych spółek,

  • wprowadzania zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym,

  • weryfikowaniu umów przedstawianych przez partnerów handlowych,

  • sporządzania różnego rodzaju projektów umów, regulaminów, statutów, wytycznych, instrukcji wewnętrznych dla przedsiębiorstwa,

  • reprezentacji przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, zwłaszcza w sprawach gospodarczych i karnoskarbowych.

Komfort i bezpieczeństwo

Z usług prawnika można co prawda korzystać sporadycznie, jednakże duża firma potrzebuje zazwyczaj stałej obsługi prawnej. Główną zaletą takiego rozwiązania jest to, że w razie potrzeby można otrzymać wsparcie tak szybko, jak to tylko jest to możliwe, zgodnie z umową. To wielkie ułatwienie i znakomita inwestycja, nie trzeba bowiem za każdym razem podejmować poszukiwań dobrego prawnika. Kancelaria będzie świadczyć pomoc i zatroszczy się o bezpieczeństwo i kondycję Twojej Firmy, a Ty możesz w spokoju oddać się swojej pracy.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij