Walterowicz - Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Walterowicz

Prawnicy na wagę złota

W obecnym świecie usługi radcy prawnego są bardzo popularne, korzysta z nich coraz więcej osób. Prawo zmienia się szybko, ilość regulacji prawnych jest tak duża, że większość osób nie umie się w nich poruszać. Aby uniknąć problemów, warto skorzystać z pomocy osób, które doskonale znają zawiłości prawne.

Czym się zajmuje radca prawny?

Radca prawny to zawód zaufania publicznego. Zostaje nim prawnik, który zdał egzamin zawodowy i stał się pełnomocnikiem. Radca prawny zajmuje się świadczeniem szeroko rozumianej pomocy prawnej, udziela porad i konsultacji, sporządza opinie, reprezentuje klientów w sądzie czy przed organami publicznymi. Radca prawny ma uprawnienia podobne do adwokata. Kancelarie radców prawnych świadczą bardzo szeroki zakres usług, zajmują się m.in.

  • Doradztwem prawnym dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, zarówno w sprawach działalności gospodarczej, jak i prywatnych
  • Udzielaniem pisemnych i ustnych konsultacji i porad w zakresie różnych dziedzin prawa
  • Opracowywaniem projektów aktów prawnych, np. umów, ugód czy regulaminów
  • Prowadzeniem negocjacji i mediacji za klienta lub razem z nim
  • Reprezentowaniem klienta w postępowaniu administracyjnym, karnym, cywilny lub skarbowym
  • Negocjacjami pozasądowymi z dłużnikami
  • Wysyłką monitów, itp.

Kancelarie radców prawnych mogą być ukierunkowane tylko na jeden rodzaj spraw, mogą również zajmować się jego różnymi aspektami. Mogą udzielać porad prawnych związanych z prawem budowlanym, administracyjnym, zajmują się obsługą prawną przedsiębiorstw oraz prawem cywilnym.

Czy warto korzystać z usług radcy prawnego?

Kancelarie radców prawnych świadczą usługi dla osób prywatnych oraz podmiotów gospodarczych. Dobry, doświadczony radca prawny zapewnia profesjonalne postępowanie w sprawach sądowych z różnych dziedzin prawa. Dzięki asyście radcy prawnego firma ma wsparcie w rozwiązywaniu problemów prawnych, w mediacjach oraz negocjacjach.

Korzystanie z pomocy radcy prawnego zwalnia nas od szczegółowej znajomości prawa, pomaga podjąć słuszną decyzję. Brak znajomości przepisów może spowodować popełnienie poważnego błędu, a to czasem ma nieodwracalny skutek. Radca prawny jest po to, aby nie dopuść do takiej sytuacji. Pomoc radcy pozwala poczuć się bezpiecznie i upewnić się, co do słuszności podjętych działań.

Zadanie radcy prawnego polega m.in. na wytłumaczeniu zawiłości prawnych, przekazaniu ich w sposób prosty i zrozumiały. Radca prawny działa w interesie klienta, pomaga znaleźć najlepsze rozwiązanie danej sprawy. Może reprezentować klienta na sali sądowej, co często jest dużym ułatwieniem i pomaga pomyślnie zakończyć sprawę.

Kancelaria Radcy Prawnego – Rafał Walterowicz zaprasza

Konsultacje prawnicze oferują najbardziej wiarygodne źródło informacji, radcy prawni mają aktualną, na bieżąco aktualizowaną wiedzę z zakresu różnych dziedzin prawa. Kancelarie istnieją w każdym mieście, warto szukać takiej, która oferuje kompleksowe usługi. Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Walterowicz świadczy usługi z doradztwa podatkowego i prawnego. Specjalizuje się w prawie spółek, w prawie administracyjnym cywilnym oraz w doradztwie podatkowym dla osób fizycznych. Na życzenie klientów Kancelaria świadczy usługi w zakresie kredytów frankowych, Kancelaria oferuje usługi jednorazowe oraz stale, zapewnia współpracę na najwyższym poziomie.

Kancelaria Rafała Walterowicza istnieje już prawie 20 lat, w tym czasie zdobyła duże doświadczenie i liczne grono klientów. Zespół zatrudnionych specjalistów ma dużą wiedzę, popartą akademickim wykształceniem oraz sukcesami w rozwiązaniu wielu trudnych spraw. Dewizą kancelarii jest zadowolenie każdego klienta, które można osiągnąć dzięki pasji do prawa, zaangażowaniu oraz doświadczeniu.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij